Anahtar Seçimi ve Hırdavat

 

 

Anahtar Çeşitleri

Anahtarlar farklı format ve özellikleri ile yaşadığımız bütün alanlarda ihtiyacımız olan ürünlerdir. Özellikle de su tesisatları gibi tesisatların bulunduğu ve cıvata ya da vidası bulunan sistemlerin olduğu yapılarda anahtarlar olmadan herhangi bir işlem gerçekleştirmek mümkün değildir.

Nedeni ise cıvata ya da vida olarak burmalı ve döngülü olarak birbirleri için girerek bağlı bulunduğu sistemi sabitleyen ürünlerin elle veya uygun anahtarlar dışında aletlerle açılmasının veya sıkılmasının mümkün olmamasıdır.

Anahtarlar sadece su tesisatları, elektrik tesisatları bunların panoları, doğalgaz sistem ve tesisatları, kombi ve diğer elektronik aletler ile diğer birçok üründe bulunan cıvata ve bağlantı vidalarının sökülüp takılmasında olmazsa olmaz ürünlerdir.

Anahtar Çeşitleri Nelerdir?

Yukarıda bahsettiğimiz alanlarda kullanabileceğimiz küçüklü büyüklü birçok anahtar bulunmaktadır. Anahtar çeşitleri sayı olarak çok fazladır. Aynı gruptaki anahtarların farklı numaralı olanları olduğu gibi büyüklük bakımından da son derece farklı olan türleri bulunmaktadır.

Örneğin özellikle su borularının sökülmesinde kullanılan anahtar takımlarında numara söz konusu olmazken bu anahtarlarda boyut ve ebat farklılıkları olabilmektedir.

Büyük borular için üretilen boru anahtarları daha fazla açılabilirken küçük borlar için üretilen anahtarlar ise daha az açılmaktadır. Kurbağacık isimli anahtar için de aynı durum geçerlidir. Kurbağacık isimli anahtar borulardan ziyade farklı büyüklükteki cıvataların açılmasında veya sıkılmasında kullanılır.

Bilinen numaralı anahtarlara nazaran farklı numaralardaki anahtarların büyüklüklerinde açılabilen veya kapanabilen özellikleri bulunan kurbağacık anahtarı küçük veya büyük olarak faklı boyutlarda üretilebilmektedir.

Alyanları bulunan ve farklı büyüklükteki cıvataları veya vidaları sıkmak için üretilmiş olan anahtarlar ise genel olarak alyanlara bağlanan noktası itibari ile sabit olarak üretilen anahtar çeşitlerindendir.

Anahtar Satışı Yapıyoruz

Ersinleryapimarket.com internet adresi bir hırdavat sitesi olarak faaliyet göstermektedir. Hırdavat anahtar ürünlerini piyasanın en ideal koşul ve fiyatları ile satışa sunan firma Türkiye genelinde 30 ayrı ve büyük hırdavat firmasında malzeme satışı yapan bir firmadır.

İnternet sitemizi ziyaret ederek ihtiyacınız olan anahtarları anında sipariş edebilirsiniz. İlgili kategoriye giriş yaparak ihtiyacınız olan anahtarı belirleyiniz ve ürünü sepete atarak ödeme sayfasına geçiş yapınız. Satın alacağınız anahtarlar ilgili ek ve aparatları ile birlikte en kısa sürede kargo şirketine teslim edilerek belirttiğiniz adreslere gönderilmektedir.

Uygun fiyat, bol çeşitlilik ve hızlı erişim olanakları ile sattığımız ürünlerimizin kalitesi yüksek ve ömrü uzundur. Satın alacağınız anahtarlar ile birçok alanda ustalığınızı sergileyebilir ve tesisat ve aletlerinizin tamirini yapabilirsiniz. İnternet sitemizi inceleyerek ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR