Kurumsal Yapımız

ERSIN İNŞAAT LTD ŞTİ 1985 YILINDA İSMAIL VE İBRAHIM ERSIN KARDEŞLER TARAFINDAN KURULAN O GÜNÜN ŞARTLARINDAN DOLAYI INŞAATA YÖNELIK FAALIYET GÖSTEREN BIR ŞIRKET OLARAK KURULMUŞTUR. ERSIN İNŞAAT LTD ŞTİ LÜLEBURGAZ DA INŞAATÇILIK DALINDA ÇEŞITLI FAALIYETLERDE BULUNUP BIRÇOK VATANDAŞIMIZI EV SAHIBI YAPMIŞTIR. ZAMAN IÇERISINDE MÜTEAHHITLIK DALINDA FAALIYET GÖSTEREN ERSIN İNŞAAT LTD ŞTİ YAPMIŞ OLDUĞU INŞAATLARIN IŞ YERLERINI DEĞERLENDIRMEK AMACIYLA FAALIYET ALANINI GENIŞLETEREK ERSIN ORMAN ÜRÜNLERI – MOBILYA AKSESUAR DALINDA DA FAALIYET GÖSTERMIŞTIR.

 

DAHA SONRA YINE KENDI IŞ YERINDE ERSIN DÜĞÜN SARAYINI FAALIYET ALANINA ILAVE ETMIŞTIR. ERSIN İNŞAAT LTD ŞTİ BUNUNLA YETINMEYIP FAALIYET ALANINI GENIŞLETMEK IÇIN HIZMET SEKTÖRÜNE DOĞRU ADIM ATMAYA DEVAM EDEREK. ERSIN İNŞAAT KURULUŞU OLAN GREEN AQUA PARK RESTAURANT VE KAFETERYAYLA BIRLIKTE HIZMET KERVANINA KATILMIŞTIR.

 

SON OLARAK YENI IMAJIMIZI SERGILEMEK AMACIYLA ISMIMIZI ERSINLER YAPI MARKET VE İNŞAAT PAZARLAMA SAN TİC LTD. ŞTİ. OLARAK DEĞIŞTIREREK, YENI ADRESIMIZ YENI SANAYII SITESI E.4 BLOK NO:43 ADRESINDE HIZMET KERVANINA KATARAK BU ŞEVKLE YENI IŞ DALLARI KURARAK ÜLKEMIZ EKONOMISINE KATKIDA BULUNMAYA DEVAM EDECEKTIR.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR