BLANCO BİRİMİ

 

BLANCO BİRİMİ - içecek.  hazırlık temiz.

                Mutfak su göbeği hak ettiği yeri alıyor  

İçmek. hazırlık  Temiz. Sonunda BLANCO BİRİMİ'nde birleşti. Suyu mutfakta hakta yere geri gelen ve her şeyi bitirebilmek kolay bir şekilde bir çözüm. 

 

 

 

FARK YARATAN KÜÇÜK BİR NOKTA

 

Musluk, lavabo ve atık sistemlerini bir araya getirmek için kullanılan işlerinizi mükemmel bir çözümle geliştirin. Su, mutfakta önemli bir rol oynar. Her yemek için düşeni yapıyor ve onu kullanmadığımız bir gün bile geçmiyor. Suyu ondan önce temizlikle ilişkilendiriyoruz ama mutfakta daha fazla görevi var. Su, yemek hazırlarken kullanılır ve ona içecekte bulunur. Bir yudum sudan taze yıkanmış salatalara kadar zorunludir. Ve hepsi tarzındaki bu donanımdan geliyor. BLANCO BİRİMİ  .

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

İÇ, HAZIRLA, TEMİZLE – YENİ BİRLEŞMİŞ

Mutfakta suyun öneminin farkına vardığınızda, birinci sınıf kaliteyi arıyor olacaksınız.  

Mutfak geleneksel olarak arkadaşları ve aileyi bir araya getirmek için bir yer olsa da, aynı zamanda çok fazla zor iş gördüğü için mükemmel bir iş istasyonuna ihtiyaç duyar. İster yemek hazırlıyor olun, ister su içiyor veya mutfağı temizliyor olun, her zaman elinizin altında güvenilir ekipmanlara ihtiyacınız vardır. 

Bir BLANCO ÜNİTESİ işinizi görmekten fazlasını yapacaktır. Çözümlerimiz dahili teknik fizibilite testlerinden geçmiştir, bu nedenle tüm bileşenler için iyi bir uyum garanti edilmektedir. Tüm bileşen tasarımları kusursuz bir çözüme yöneliktir, bu nedenle kabininizdeki tüm kullanılabilir alan tamamen kullanılacaktır. En önemlisi, bununla birlikte, her türlü farklı şekilde kullanmaya başladığınızda, ünite gerçekten cesaretini kanıtlayacaktır. 

sadece su değil

SADECE SU DEĞİL

Mutfağınızda su söz konusu olduğunda, gerçekten en akıllı ve en güvenilir çözüme sahip olmak istersiniz. BLANCO UNIT, ihtiyacınız olan işlevsellik ve zekayı eklerken size güzel bir başyapıt sağlayacaktır. 

Hazırlanışı lezzetli hale getirir

YEMEK HAZIRLAMAYI TADINA VARILACAK BİR DENEYİM HALİNE GETİRİN

Sizce mutfağınızın ilk temas noktası nedir? Lavabodan başkası değil. Burası ellerinizi yıkadığınız ve yemeğinizi hazırladığınız yer. Musluk ve atık sisteminizle uyumlu, iyi düşünülmüş bir çözüme sahip olmak, işleri kolaylaştıracak ve size zaman kazandıracak ve aynı zamanda iyi bir hijyen sağlayacaktır. 

Lezzete odaklanın.  atık değil

İSRAFA DEĞİL, LEZZETE ODAKLANIN

Arkadaşlarınıza ve ailenize sunduğunuz yemeğe tüm tutkunuzu ve sevginizi katmak güzel olmaz mıydı? Büyük bir partinin mutfağınızda yaratacağı tüm artıklarla ve karmaşayla nasıl başa çıkacaksınız? BLANCO UNIT'iniz bunu kapsıyor. Dolabınızı düzenli tutmanıza yardımcı olur ve temizliği olabildiğince kolaylaştırır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR